Damer Ranking

Rank.SpelareÖland
2019
Öland
2020
Örebro
2020
Totalt
1Caroline Wändesjö1210145002660
2Jasmine Delin0020452045
3Emma Soc Deschaeck0200502005
4Julia Wallström2000002000
5Anna-Marie Hellström0012201220
6Frida Johansson07250725
7Heli Elofsson72000720
8Jasmina Pejcinovic03700370
9Jennie Hultqvist36000360
10Ning Wahlström180450225
11Lovisa Paulsson202000220
12Lisa Lindskog185510200
13Niki Valinger01900190
14Mona Helgesson19000190
15Marie Dahlberg0505
15Nina Blom0505
16Sanna Åhman5005

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s