Herrar Ranking

Rank.SpelareÖland
2019
Öland
2020
Örebro
2020
Totalt
1Johan Andersson0202020104030
2Alexander Westerblom2020121003230
3Ola Röjler20027012901760
4Johan Röjler12901102251625
5Håkan Röjler3301859701485
6Martin Wahlström100040501405
7Mikael Pers4058101901405
8Fredrik Trygg00450450
9Thomas Röjler11095190395
10Andreas Kling1801100290
11Fredrik Holmgren90100100290
12Adam Tideman951850280
13Patrik Salminen00240240
14Anders Fornstedt951350230
15Carl Bergudden00200200
16Oscar Gustafsson101900200
17Arne Wallström100950195
18Daniel Wesslund18500185
19Robin Hedström050135185
20Tommy Elofsson18000180
21Martin Boström135450180
22John Wändesjö651000165
23Sören Lindgren511045160
24Nils Van Der Poel00135135
25Niklas Almqvist00110110
25Anton Ronqvist00110110
27Mattias Hultqvist950095
28Stefan Bergström009090
29Wilhelm Ekensskär065065
30Magnus Lindberg650065
31Mattias Johansson055055
32Oscar Henriksen550055
33Victor Vedin500050
34Johan Åkesson045045
35Johannes Hagstrand010010
36Tobias100010
36Stefan Vedin100010
36Thomas Vedin100010
39Tobias Ö0505
40Fredrik Parkhagen5005
40Rune Parkhagen5005
40Daniel Parkhagen5005

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google-foto

Du kommenterar med ditt Google-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s